Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

13 липня 2017 року у Верховній Раді України відбувся брифінг за участю народного депутата України Писаренка Валерія Володимировича та представників Асоціації ветеранів МВС України.

В ході брифінгу було розглянуто питання повернення пільг для пенсіонерів органів внутрішніх справ України та перерахунок пенсій. Валерій Володимирович повідомив ЗМІ про те що народні депутати України в складі 47 чоловік направили до Конституційного суду Конституційне подання щодо відповідності Конституції України положень абзацу другого пункту 5 розділу ІХ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» від 2 липня 2015 року №580 –VIII в частині скасування з 7 листопада 2015 року норм щодо встановлення пільг за користування житлом та житлово – комунальними послугами. Писаренко В.В. підтримав вимоги Асоціації ветеранів МВС України щодо перерахунку пенсій працівникам міліції.

На брифінгу також виступили, голова Харківської обласної ветеранської організації Карякін В.С. та голова Чернігівської обласної ветеранської організації Скнар П.С., які аргументували необхідність повернення пільг для пенсіонерів та встановлення їх для поліцейських.

Асоціація наполегливо продовжує працювати щодо подальшого соціального захисту ветеранів та пенсіонерів.

Президія Ради Асоціації ветеранів МВС України.