Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

27 березня відбулося засідання Президії Ради Асоціації ветеранів МВС України, на якому було розглянуто хід роботи щодо перерахунку пенсій ветеранам та пенсіонерам органів внутрішніх справ України.

На засіданні було відмічено про те, що з прийняттям Закону України «Про Національну поліцію», в якому були упущені питання соціального захисту пенсіонерів та ветеранів міліції, з першого дня вступу Закону в силу, Асоціація активно розпочала роботу щодо внесення відповідного доповнення до вищезазначеного Закону. В результаті був прийнятий Закон України №900-VIII від 23 грудня 2015 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей», що дало підставу для перерахунку пенсій.

У подальшому Асоціація неодноразово зверталась до законодавчої та виконавчої влади щодо перерахунку пенсій, але відповіді ми позитивної не отримали. Незважаючи на це, Асоціація продовжує працювати щодо вирішення пенсійного питання: налагоджена тісна співпраця щодо пенсійного питання з МВС України, з іншими громадські організації, які ведуть активну роботу щодо перерахунку пенсій.

На засіданні було прийнято рішення наполегливо продовжувати роботу щодо перерахунку пенсії, тісно співпрацювати з іншими громадськими організаціями в інтересах пенсіонерів та ветеранів, підтримати вимоги громадських організацій від 21.03.2017р.

Президія Асоціації ветеранів МВС України