Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Разом з громадськими організаціями, які діють при МВС України, при допомозі деяких народних депутатів, Асоціація ветеранів МВС України домоглася усунення податкового навантаження на пенсії, і прийняття Закону України №900 від 23 грудня 2015 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» що стало підставою для перерахунку пенсій.

З метою вирішення питання щодо перерахунку пенсій підготовлені і направлені Звернення Асоціації ветеранів МВС України «Про визнання Національної поліції правонаступником міліції України» за підписом майже 26,5 тисяч пенсіонерів та ветеранів до Президента України, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради України. на які отримали формальні відписки.

2 грудня 2016 року направлений лист Прем’єр-міністрові, Голові Верховної Ради України щодо перерахунку пенсій органів внутрішніх справ. Відповідь – нема підстав для перерахунку пенсій.

10 грудня 2016 року Міністром внутрішніх справ України направлений лист Прем’єр –міністрові України Гройсману В.Б. «Про ситуацію щодо перерахунку пенсій колишніх працівників міліції та необхідна кількість для цього коштів»

На протязі другої половини 2016 року до уряду України направлені звернення від усіх обласних ветеранських організацій щодо перерахунку пенсій ветеранам органів внутрішніх справ. Отриманні відписки.

17 грудня 2016 року відбулася зустріч ветеранського активу Асоціації з Міністром внутрішніх справ України, на якій було розглянуто питання щодо перерахунку пенсій пенсіонерам та ветеранам органів внутрішніх справ.

19 грудня 2016 року представники Асоціації ветеранів МВС України зустрічалися з Головою Верховної Ради України Парубієм А.В., Міністром соціальної політики Ревою А.В., головою комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Третяковим О.Ю. і передали їм вимоги ветеранів щодо вирішення питання перерахунку пенсій ветеранам органам внутрішніх справ.

11 січня 2017 року направлений лист Прем’єр-міністрові, Голові Верховної Ради України щодо перерахунку пенсій. Відповіді позитивної не отримали.

30 січня 2017 року Асоціація ветеранів провела Форум ветеранів у ході якого було розглянуто питання щодо перерахунку пенсій ветеранам органів внутрішніх справ.

3 лютого голова Ради Асоціації ветеранів МВС України Корнійчук В.М. узгодив з Державним секретарем МВС України Тахтаєм О.В. питання щодо підпису та направлення до Пенсійного фонду України Повідомлення про підстави перерахунку пенсій, яке в послідуючому було відправлено.

14 лютого 2017 року Пенсійний фонд України направив лист МВС України з проханням надати додаткову інформацію щодо перерахунку пенсій. В теперішній час, за участю ветеранів Асоціації МВС України, іде опрацювання низки питань, які поставив Пенсійний фонд України.

16 лютого 2017 року 13 ветеранів пікетували Пенсійний фонд України і вручили вимоги щодо направлення на місця розпорядження про перерахунок пенсій.

20 лютого за участю ветеранів Асоціації завершена робота щодо підготовки Порівняльних таблиць посад міліції до поліції і наказом МВС України №138 від 20.02.17р. вони затверджені та направлені на опрацювання Міністерством Юстиції України.

В теперішній час ветеранські організації Асоціації ведуть роботу щодо залучення депутатів всіх рівнів до вирішення пенсійного та соціальних питань пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.

В кінці березня поточного року на Клубі ветеран планується розгляд стану роботи щодо перерахунку пенсій.

Президія Асоціації ветеранів МВС України.