Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Шановні пенсіонери системи МВС України!

До Президії ГО «Асоціація ветеранів МВС України» надходять чисельні звернення щодо надання юридичної допомоги у вирішенні питання справедливого пенсійного забезпечення, а саме відносно незаконного зменшення відсоткового розміру грошового забезпечення для розрахунку пенсії, обмеження розміру пенсії десятьма прожитковими мінімумами, встановленими для осіб, які втратили працездатність, відмова у видачі нової довідки про розмір грошового забезпечення та відповідно відмова в перерахунку пенсії на підставі такої оновленої довідки, тощо.

У більшості випадків зобов’язати орган Пенсійного фонду перерахувати пенсію можливо, на жаль, виключно у судовому порядку. Для цього, звичайно, необхідно  допомога професійного адвоката, адже отримання бажаного результату залежить, перш за все, від правильного формулювання позовних вимог та відповідних законодавчих підстав.

Для вирішення цих питань пропонуємо звертатися до адвокатів  Адвокатського об’єднання «КРЕДЕНС», які на виключно професійній основі нададуть Вам юридичну допомогу для досягнення позитивного результату.

 (Адвокатського об’єднання «КРЕДЕНС» знаходиться за адресою:        м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, оф. 71, Бізнес-центр «Олімпійський». Контактні телефони: +380 44 300 11 28, +380 97 015 95 85; адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Графік роботи: понеділок  - п'ятниця, 09:00 - 18:00.)

      В усіх регіонах України є і інші адвокатські установи, послугами яких Ви можете користуватися.

         З повагою,

 Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»