Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Вітаємо Вас з вісімнадцятою річницею Громадської організації «Асоціація ветеранів Міністерства внутрішніх справ України»!

Вісімнадцять років це - повноліття. За цей час  нам прийшлось зустрітися з неминучими труднощами становлення, в основному організаційного порядку. Але в цілому, при підтримці  керівництва  Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України та їх структурних підрозділів на містах, Асоціація стала одною із найбільш чисельних та структурно організованих громадських організації, самою потужною серед  ветеранських організацій України. 

  Окрім виконання статутних завдань Асоціація не осторонь стояла і стоїть від подій, які відбуваються на сході України. Надавалася і надається матеріальна та моральна підтримки працівникам поліції, військовослужбовцям Національної Гвардії та добровольчим батальйонам. Ми з Вами   пройшли і проходимо випробування короно вірусною інфекцією.

Нам удалось, спільно с іншими ветеранськими організаціями силових структур, Народними депутатами при підтримці керівництва МВС  України, усунути диспропорцію в пенсійному забезпеченні, але до кінця цю проблему ми іще не вирішили, вона потребує подальшої нашої напруженої роботи.

Ветерани Асоціації проводять значну роботу щодо виховання особового складу Національної поліції, передачі їм свого службового досвіду, підняттю іміджу поліції серед громадян України.

   На рахунку Асоціації, ветеранських організації є багато і інших звершень, всі вони завдяки наполегливій, повсякденній роботі ветеранського активу, голів обласних ветеранських організацій. Велика Вам вдячність за Вашу роботу.

Бажаємо Вам, ветеранам та пенсіонерам Асоціації міцного здоров’я, великого людського щастя,  добробуту у сім’ях та благополуччя, а головне – мирного неба над Україною!

  

 З глибокою повагою і найкращими побажаннями

 

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

5 жовтня 2021 року