Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Прийміть щирі вітання  з Міжнародним Днем людей похилого віку та  Днем ветерана!

Кращі роки свого життя Ви віддали службі в органах внутрішніх справ та Національній поліції.  Ви завжди чесно й сумлінно виконували службові обов’язки .

Чимало випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Ваш подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Служба в міліції, поліції мала і має досі особливий характер, щоденну підвищену напругу, небезпеку для життя та здоров’я, ряд специфічних властивостей, які повинні гарантуватись та компенсуватись з боку держави.

            У цей святковий день прийміть  глибоку вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість, за досвід, який Ви передаєте працівникам Національної поліції,  за важливий внесок у розбудову нашої держави - України.

               Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще майбутнє! Нехай осіння пора, в яку ви увійшли, буде світлою й ласкавою, сповненою душевного тепла, уваги і турботи близьких! Довгих і щасливих вам років життя!

 

           З повагою -

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»