Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

На шляху до 100-річного ювілею в Національна академія внутрішніх справ було започатковано традицію оформляти стенди про ветеранів, які особистою працею зробили вагомий внесок у розвиток закладу вищої освіти й виховання майбутніх правоохоронців. Такі стенди згруповано за назвою «Легенди КВШ-УАВС-НАВСУ-КНУВС-НАВС».    


Анатолій Васильович був людиною талановитою, особистістю яскравою і неординарною. Після звільнення в запас зі Збройних сил закінчив Київський медичний університет і за державним розподілом працював лікарем-педіатром на острові Сахаліні.

З 1971 року опікувався розвитком медицини й органами соціального забезпечення в м. Києві. З 1978 року розпочав службу в органах внутрішніх справ й обіймав посаду заступника начальника медичного управління МВС України.

Коли сталася аварія на Чорнобильській АЕС, він як начальник медичної служби оперативної групи МВС понад місяць організовував лікувально-профілактичні, санітарно-гігієнічні заходи та психологічну підтримку для ліквідаторів. Отримана радіоактивна доза підірвала його здоров’я, однак бажання служити переважало.

Упродовж двох десятиліть (1989–2009) Анатолій Васильович працював у Національній академії внутрішніх справ на посаді доцента кафедри судової медицини. Мав високий авторитет серед колег, курсантів і студентів.

Випускники згадують лекції та семінари доктора А. В. Гудзенка, цінуючи його життєву позицію і дотепний гумор, а колеги розповідають про нього як чуйну, порядну людину, яка завжди приходила на допомогу. З дружиною Ольгою Сергіївною він створив чудову сім’ю, вони разом прожили 60 років. Їхні доньки Оксана і Наталя стали кандидатами медичних наук, онук також став знаною людиною в суспільстві.

Пам’ять про видатну людину Анатолія Васильовича Гудзенка завжди жива в наших серцях.

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»