Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

 

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

         Національна поліція України  поступово перетворюється на якісний сервісний орган Європейського  типу, створюється  сучасна професійна структура, фахівці якої володіють найновішими методами роботи та служать усьому українському народові, захищають суспільство та людей від будь-яких незаконних посягань, борються із злочинністю за допомогою найсучасніших методів та механізмів.

Лише завдяки Вашій повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до служби, Вашим сміливим вчинкам поступово  зростає авторитет Національної поліції.

Президія Громадської організації «Асоціація ветеранів Міністерства внутрішніх справ України»  висловлює Вам вдячність за тісну співпрацю з нами, за уважне ставлення до ветеранів та пенсіонерів, за ту допомогу яку ви надаєте, особливо в умовах  гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Ми твердо впевнені, що наші взаємовідносини матимуть подальший розвиток в інтересах успішного виконання оперативно-службово-бойових завдань, підняттю іміджу Національної поліції України та вирішення соціальних питань ветеранів і пенсіонерів.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі  витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті..

Від щирого серця зичу всім Вам родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя, а також нових звершень у нелегкій але такій потрібній людям службі

З Днем Національної поліції України!

         Голова Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

В.М.Корнійчук

2 липня 2021 року