Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Шановні  колеги!

3 червня  2021 року в Центрі культури та мистецтв  МВС України відбулася зустріч  ветеранів МВС та ЗСУ Київського гарнізону та декількох представників Вінницької, Чернігівської областей, всього понад 100 осіб.

  В зустрічі взяли участь: заступник начальник Департаменту персоналу, начальник Управління координації соціальних та пенсійних виплат МВС України Андрійчук Т.М.,  члени  Президії Ради  ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Карлов П.П., Карацюба А.М., Дорошенко В.М. та голова ветеранської організації Центрального апарату МВС України Красюк І.П.

  Тетяна Миколаївна відповіла на  запитання присутніх щодо механізму надання довідок для перерахунку пенсій. В вчасності вона повідомила, що за виданими довідками пенсія не  буде перерахована тому що нема постанови Кабінету Міністрів з цього питання. На лист Міністра внутрішніх справ України Арсена Аракова, щодо прийняття постанови  про перерахунок пенсії, Кабмін надіслав 4 проекти законів щодо вирішення  пенсійного питання, які 4 червня поточного року  будуть розглянуті на нараді в МВС і прийняте рішення щодо підтримки одного із варіантів цих проектів, про що МВС повідомить листом Кабмін.

Присутніми також було поставлено питання щодо удосконалення роботи пенсійних секторів при ГНУП областей, які надають довідки.

Присутні в залі запропонували і проголосували про необхідність проведення акції біля Кабміну , 9 червня 2021 року (об 11-й годині) з вимогами прийняття постанови про перерахунок пенсій та недопущення скасування пільг для ветеранів.

 

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України».