Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

 Шановне ліквідатори, шановні ветерани та пенсіонери ОВС МВС України! 35 років відділяє нас від небаченої у світі цивілізації катастрофи. Але її тяжкі наслідки і зараз відчуваються надзвичайно гостро. Чорнобильська біда торкнулася мільйонів громадян України.

Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.

 Окремо висловлюємо шану ліквідаторам аварії та членам їхніх родин, особливо Київської області, які перші вступили в бій з невидимим ворогом! Так сталося, що саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя.

Висловлюємо щиру подяку за ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно вступили в боротьбу, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися.

Ми низько схиляємо голови, глибоко і щиро сумуємо за тими, в кого Чоронбильська трагедія забрала життя.

 Священна пам'ять про подвиг ліквідаторів  не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

Наразі ситуація з поширенням коронавірусу не дозволяє провести традиційні заходи, присвячені цій важкій і сумній даті. Але пам’ятаймо: кожен своєю згадкою, своєю виділеною  хвилиною спокою може вшанувати пам'ять загиблих, що ціною власного життя захистили майбутні покоління від атомної стихії.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров'я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

        

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»