Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання від Громадської організації «Асоціація ветеранів МВС України» з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ю річницею виводу військ з Афганістану,

Щорічно відповідно до Указу Президента  України   від 11 лютого 2004 року № 180/2004, 15 лютого ми віддаємо глибоку шану всім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, на долю яких випало  пройти вогняне горнило бойових дій в «гарячих» точках планети. 

Але найбільш масштабною, тривалою та трагічною з локальних воєн була війна в Афганістані. Близько 160 тисяч призваних з України пройшли через “афганське пекло”,  2378 українців загинули, 60 — вважаються зниклими безвісти або потрапившими в полон. Отримали поранення більше ніж 8 тисяч українців.

Учасники бойових дій на території інших держав. завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни – миротворця. І сьогодні більшість колишніх миротворців захищають честь і гідність нашої держави, беруть активну участь в АТО, ООС.

Ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, незалежності нашої держави. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто віддав життя заради благополуччя нинішнього і майбутніх  поколінь.   З  великою  вдячністю  звертаюсь  до  тих,  хто  живе і сьогодні  проявляє   високу громадянську відповідальність.

Від усього серця бажаємо Вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Слава Україні! Героям слава!

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів  МВС України»