Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

14  січня 2021 року відбулося засідання Президії Ради  ГО «Асоціація ветеранів МВС України», на якому розглянуто нагальні питання ветеранів та пенсіонерів.

Всі ми з Вами продовжуємо жити в поточному році  в складних умовах сьогодення. В результаті неефективних заходів в боротьбі з пандемією з боку влади  продовжується розповсюджуватися інфекційна хвороба, помирають люди, помирають наші ветерани та пенсіонери. Незважаючи на низькій рівень пенсійного забезпечення, уряд підняв тарифи на комунальні послуги. Громадяни України не сприйняли такого «новорічного подарунку» від слуг народу і вимагають скасувати  непомірні тарифи.

З перших днів приходу нової команди до влади ми звернулися до Президента України з проханням вирішити питання пенсійного забезпечення ветеранів та пенсіонерів згідно положень Конституції України та відповідних законодавчих актів, які діяли на час звільнення їх зі служби. На наше звернення до Президента України від 12 вересня 2019 року з Офісу Президента (24 10.19 р.) нас запевнили:….«Дозвольте запевнити, що Офіс Президента України сприятиме проведення соціального діалогу з представниками вашої організації та інших громадських об’єднань та Кабінету Міністрів України для того, щоб було нарешті не тільки почуто, а й вирішені проблемні питання по суті».

А тепер давайте розглянемо, як нас почули і вирішили наші проблемні питання. У вересні місяці 2019 року було подано до Верховної Ради України громадськими організаціями і зареєстровано  Проект Закону  2141 "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо відновлення дії попередніх редакцій норм зазначеного Закону. Реєстрація цього законопроекту вселила в нас надію, що  нарешті ми отримаємо те що заслужили за довгі роки служби, тобто «пар було випущено». В подальшому, після неодноразових наших звернень до всих гілок влади, цей проект, нарешті, аж через рік було розглянуто в першому читанні. Коли його розглянуть в другому читанні - невідомо, невідомо скільки за цей час ветеранів та пенсіонерів його взагалі не дочекається. Нас так дослухалися, що навіть дійшло  до того, що не виконуються рішення судів з пенсійних питань.

В той же час ми відчуваємо суттєву допомогу керівництва Міністерства внутрішніх справ та  Національної поліції України у вирішенні соціальних та інших питань ветеранів та пенсіонерів.

 Всі ці проблемні питання нами розглянуто на засіданні Президії Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України» і прийняті наступні рішення:

1.В рамках діючого законодавства підтримати громадян України щодо вимог знизити  комунальні тарифи до рівня, які були в 2020 році.

2.Узагальнити пропозиції та зміни до проекту Закону України 2141 і надати їх до Верховної Ради України до 15 лютого 2021 року.

3.Головам обласних ветеранських організацій звернутися особисто, а в разі не можливості письмово, до народних депутатів України, які обрані в областях щодо підтримки і прийнятті в найближчий час проекту Закону України (реєстраційний  № 2141)  Супроводжувати розгляд проекту цього Закону України і при необхідності вдатися до проведення відповідних акцій згідно діючого законодавства.

4.Президії Ради Асоціації, обласним ветеранським організаціям звернутися до Президента, уряду України щодо виплат ветеранам та пенсіонерам коштів за рішенням судів. Термін до 20 лютого 2021 року.

5.З метою ефективного вирішення нагальних питань, головам обласних ветеранських організацій  підготувати свої технічні засоби  для можливості їх роботи в системі Zoom, для проведення селекторних нарад та інших заходів.

 

Бажаю всім міцного здоров’я.

З повагою,

Голова Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»                      

Володимир КОРНІЙЧУК