Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Головам обласних ветеранських організацій,

 ветеранам та пенсіонерам ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

 

 

Шановні  колеги!

 

Вам відомо про те, що 3 грудня 2020 року Верховною Радою України прийнято в першому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо відновлення дії попередніх редакцій норм зазначеного Закону.

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України» працює над узагальненням доповнень та змін до зазначеного Закону, які надходять від ветеранських організацій та окремих ветеранів з метою передачі їх до Верховної Ради для урахування у другому читанні. Це питання було розглянуто нами 29 грудня на засіданні Президії.

На сьогоднішній день   до Президії Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України» від ветеранських організацій надходять  в основному запитання: що нового по пенсіям? Але деякі  самі нічого практично не роблять, і не пропонують конкретних пропозицій щодо проекту вказаного Закону і щоб щось змінити на краще  в пенсійному забезпеченні.  На 4 січня поточного року пропозиції надійшли лише від Вінницької та Чернігівської обласних ветеранських організацій.

Ще раз, пропонуємо організувати  ознайомлення ветеранів та пенсіонерів  з проектом Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» і надати, якщо вони є,  свої конкретні пропозиції (зміни та доповнення) до 20 січня 2021 року.

З повагою,

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

 

4 січня  2021 року.