Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Шановні  ветерани органів внутрішніх справ та ветерани Національної поліції України!

 

Прийміть найщиріші вітання  з Міжнародним Днем людей похилого віку та  Днем ветерана!

Кращі роки свого життя Ви віддали службі в органах внутрішніх справ. Ви завжди чесно й сумлінно виконували службові обов’язки .

Служба в міліції, поліції мала і має досі особливий характер, щоденну підвищену напругу, небезпеку для життя та здоров’я, ряд специфічних властивостей, які повинні гарантуватись та компенсуватись з боку держави.

Тільки за роки незалежності 1160 (135 в АТО) працівника міліції, 45 (5 в АТО) працівників поліції, загинуло при виконанні службових обов’язків, 10235 отримали поранення,  більше    30  тисяч працівників міліції брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС,  при цьому 7 із них отримали звання  Героя України та Радянського Союзу, 3121 працівник міліції  є учасником бойових дій на території інших держав. І сьогодні  ветерани, пенсіонери системи МВС  беруть активну участь в  ООС  та у патріотичному вихованні молоді, передають свій багатий професійний досвід молодим працівникам поліції.

Ви  -  джерелом народної мудрості, Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція являються  взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за своє життя.

У цей святковий день прийміть  глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього.

Впевнений що і в подальшому Ви будете займати активну життєву позицію, робити все можливе, що у Ваших силах, для розбудови і зміцнення нашої держави – України.

               Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

 

 

 

           З повагою,

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»