Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ МІНІСТЕРСТВА
ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ»

01601, Київ-01, вул. Богомольця, 10
тел. 256-11-06

„_10_”вересня  2020 р. №29

Президенту України
ВОЛОДИМИРУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ

Голові Верховної Ради України
ДМИТРУ РАЗУМКОВУ

Прм'єр-міністру України
 ДЕНИСУ  ШМИГАЛЬ

Про розгляд і прийняття  Проекту Закону України  №2141 від 13.09.2019 р.  

Вельмишановний  пане ПРЕЗИДЕНТЕ !

12 вересня 2019 року за №18, за дорученням ветеранів та пенсіонерів Громадської організації  «Асоціація ветеранів Міністерства внутрішніх справ   України», учасників бойових  дій, учасників  ліквідації аварії на ЧАЕС, мною, генерал-лейтенантом  міліції у відставці Корнійчуком В.М., Вам було направлено Звернення: «Про відновлення справедливого пенсійного забезпечення  осіб, звільнених з військової  служби,  та деяких інших осіб».  Відповідь, отримана від Вашого офісу вселила  в нас надію щодо вирішення поставлених питань.

В ній нас запевнили, що офіс Президента України сприятиме організації проведення соціального захисту з представниками нашої організації, іншими громадськими об’єднаннями та Кабінетом Міністрів України для того, щоб нас нарешті було не тільки почуто, а й вирішено проблемні питання по суті. В цьому напрямку було зроблено перший обнадіювальний крок. Народними депутатами України спільно з громадськими організаціями було розроблено і зареєстровано у Верховній Раді України Проект Закону України №2141 від 13.09.2019 року «Про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо відновлення дії попередніх редакцій норм зазначеного Закону»

 З того часу пройшло майже рік, але вищезазначений законопроект так і не розглянуто,  громадські організації на свої багаточисельні звернення з пенсійних питань отримують формальні відписки. Все залишається без змін.

Ми були впевнені, що обрана нами нова влада,  дійсно усуне порушення її попередниками норм Конституції України та законодавчих актів щодо соціального захисту ветеранів та пенсіонерів, але сьогодні бачимо, що очевидно наші сподівання були марні.

Вельмишановний пане Президенте України!

Ми, законослухняні громадяни  України, не вимагаємо чогось особливого для нас.  Ми  вимагаємо те,  що  заробили за роки наполегливої служби Україні згідно Конституції України та законодавчих актів, які діяли на момент звільнення нас на пенсію.  

Для вирішення нашого питання просимо першочергово розглянути і прийняти Проект Закону України  №2141 від 13.09.2019 року  «Про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо відновлення дії попередніх редакцій норм зазначеного Закону». Вирішення цього питання зніме напругу серед ветеранів та пенсіонерів.

З великою повагою,

За дорученням ветеранів та пенсіонерів - Голова
Ради Громадської організації  «Асоціація ветеранів
Міністерства внутрішніх справ   України», учасник
бойових  дій, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС,
генерал-лейтенант міліції у відставці
Володимир КОРНІЙЧУК