Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ МІНІСТЕРСТВА

ВНУТРІШНІХ СПРАВ

УКРАЇНИ

01601, Київ-24, вул. Богомольця, 10

тел. 256-11-06

4 серпня 2020 р. № 28

Міністрові внутрішніх справ України
АВАКОВУ А.В.

 

Шановний Арсене Борисовичу !

Велика Палата Верховного Суду України залишила без змін рішення Касаційного адміністративного суду у складі ВС у зразковій справі № 160/8324/19 у підготовці та наданні до ГУ Пенсійного фонду України оновленої довідки про розмір грошового забезпечення позивача із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) і премії для здійснення обчислення та перерахунку основного розміру його пенсії.

Ця Постанова відновлює грубо порушені положення Конституції та відповідні Законодавчі акти України про пенсійне забезпечення осіб (маючи увазі колишніх працівників міліції та поліції), звільнених з військової служби, та деяких інших осіб.

В той же час, при зверненні пенсіонерів до відповідних структур, зокрема, Збройних Сил України щодо видачі оновлених довідок про розмір грошового забезпечення для здійснення обчислення та перерахунку основного розміру пенсії їм було в цьому відмовлено. При розгляді скарги пенсіонерів на не виконання керівництвом Збройних Сил України постанови Великої Палати Верховного Суду України №160/8324/19, Голова Касаційного адміністративного суду Михайло Смакович направив Міністру оборони України листа з проханням забезпечити врахування правового висновку Верховного суду під час застосування законів №2262-ХІІ та №2011-ХІІ, довести його зміст до відома органів військового управління, з’єднань, військових частин і підрозділів Збройних Сил України та забезпечити неухильне виконання частини п’ятої статті 13 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

Шановний Арсене Борисовичу!

Президія Ради Асоціації, пенсіонери ОВС вдячні Вам за уважне ставлення до вирішення  соціальних питань Національної поліції, ветеранів та пенсіонерів ОВС. Завдяки Вашій підтримці  у 2018 році відбувся перерахунок пенсій. Але, до сьогоднішнього дня при їх обчислені не враховуються розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) і премії. Вирішити це питання дає можливість вказана постанова Великої Палати Верховного Суду України «160/8324/19. Ми знаємо, що Ви найбільш досвідчений і авторитетний державний діяч і просимо Вас, зважаючи на викладене, дати відповідне доручення зацікавленим службам  МВС України про відпрацювання механізму порядку видачі  оновлених довідок із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) і премії для здійснення обчислення та перерахунку основного розміру пенсії, це дозволить зняти соціальну напругу серед ветеранів ОВС. Заздалегідь дякуємо за розуміння.

Водночас інформую, про те що з вказаного питання ГО «Асоціація ветеранів МВС України»  направила  лист на адресу Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А.

Додаток: копія листа Касаційного адміністративного суду «Про правовий висновок Верховного суду у справі «160/8324/19» на 3 аркушах.

З повагою,

Голова Ради ГО «Асоціація ветеранів

МВС України

Володимир КОРНІЙЧУК