Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Президія Громадської організації «Асоціація ветеранів МВС України» інформує, що  на сторінках ресурсу Facebook створена група  «Асоціація ветеранів МВС України», до якої ми не маємо ніякого відношення. Шевченко Андрій, який є  модератором цієї групи, використовує нашу назву з метою придати вагомість викладеної ним інформації, завести в оману членів нашої організації та громадськість.  А тому ми не несемо відповідальність за таку інформацію, у т.ч. заангажованого характеру, яка ґрунтується, зокрема і на стосунках особистого характеру (на кшталт так званої Петиції про відставку Міністра внутрішніх справ Авакова А.Б. та інші).

         Президія та Рада за концепцію своєї діяльності ставить, у першу чергу, толерантність у відносинах з державними установами та громадськими інституціями, не підтримує деструктивні дії окремих ветеранських організацій та окремих пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ і силових структур.

         Головним завданням Асоціації на останній звітно-виборній конференції 20 листопада 2019 року було визначено, перш за все, соціальний та правовий захист пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ та сприяння керівництву МВС у реформуванні відомства та приведення його діяльності до європейських стандартів.

         Уся офіційна інформація про діяльність Асоціації розміщується на сторінці ГО «Асоціація ветеранів МВС України» сайту МВС, сайтах ГО «Асоціація ветеранів МВС України».

Шановний пане Андрію Шевченко і вам подібні! Якщо ви бажаєте щось розмістити  в медіа просторі, то не соромтесь, розміщайте,  але не ховайтеся за абревіатури  громадських організацій,  до яких ви не маєте ніякого відношення.

         Маємо Честь !

З повагою,

Голова ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

генерал-лейтенант міліції у відставці                                 Корнійчук В.М.