Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з нагоди визначних державних свят — Дня Державного Прапора та Дня Незалежності нашої України!

1991 рік став поворотною віхою для нашої держави.  Актом проголошення незалежності, Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. У цей доленосний день втілилася  віковічна мрія багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі.

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор, – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

Проте боротьба за Незалежність України триває. Роки Незалежності стали для всіх нас випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність та патріотизм.. Усе ще палає вогнем війни схід держави. Кращі сини і дочки стали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Ця війна вже забрала життя декількох тисяч громадян України. Вони загинули за те, щоб ми жили в незалежній і вільній країні. Вічна їм пам'ять!

Ми переконані, український народ здолає всі труднощі. Пройде всі випробування і наші спільні зусилля увінчаються успіхом. Мир буде в Україні – бо духом ми єдині!

   Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, щастя, добробуту і благополуччя у сім’ях, а головне – мирного неба над Україною !

  

   З глибокою повагою і найкращими побажаннями,

Президія ГО «Асоціація ветеранів МВС України»пра