Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Шановні побратими!

       Відповідно до Указу Президента України від 11.02. 2004 року, Розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 грудня -18 року №999-р та Доручення Міністра внутрішніх справ України №727/01/22 від 18 січня поточного року, 15 лютого в Україні та підрозділах системи МВС України буде відзначатися  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

image002

Куди б доля не закидала Вас, Ви завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство Ви заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни – миротворця. І сьогодні більшість колишніх миротворців захищають честь і гідність нашої держави, беруть активну участь в АТО (ООС)

Ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, незалежності нашої держави. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто віддав життя заради благополуччя нинішнього і майбутніх поколінь.  З великою вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе

сьогодні і проявляє   високу громадянську відповідальність.

         Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра, а також щоб наші діти жили в могутній і незалежній державі - Україні.

  

Голова Ради ГО «Асоціації ветеранів

МВС України»  

                                                                                                                    В.Корнійчук