Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

15 березня 2018 року відбулася семінар-нарада голів обласних ветеранських організацій.

В роботі семінар-наради взяли участь:

Воробйов Руслан Анатолійович - заступник начальника Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України;

Радука Тетяна Петрівна - начальник управління пенсійного фонду з військових питань м. Києва;

Щипка Людмила Миколаївна - заступник начальника управління координації соціальних та пенсійних питань Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України;

Коробка Василь Іванович - начальник управління охорони здоров’я та реабілітації МВС України;

Кучук Руслан Миколайович - Заступник директора Департаменту по роботі з ветеранами Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Відкрив семінар-нараду голова Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Корнійчук Володимир Михайлович.

image001Головною метою семінар-наради було довести механізм втілення в життя Постанови Кабінету Міністрів від 21 лютого 2018 року №103, Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб (міліції).

image003З доповідями по цьому питанню виступили Радука Тетяна Петрівна - Начальник управління пенсійного фонду з військових питань м. Києва та Щипка Людмила Миколаївна - заступник начальника управління координації соціальних та пенсійних питань Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. Які відзначили про те, що в теперішній час іде напружена робота по обробці складових та підготовки персональних довідок для нарахування та виплати пенсій і висловили впевненість про те, що в середині квітня 2018 року пенсіонери органів внутрішніх справ отримають перераховані пенсії.

Заступник начальника Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Воробйов Руслан Анатолійович проінформував присутніх про наступне, що керівництво МВС України робить все можливе аби не був прийнятий новий Закон України Про пенсійне забезпечення, який негативно вплине на пенсійне забезпечення пенсіонерів. Разом з тим робляться конкретні кроки щодо прискорення перерахунку пенсій.

image005На семінар-нараді виступив начальник управління охорони здоров’я та реабілітації МВС України Коробка Василь Іванович, який повідомив про те, що порядок медичного забезпечення залишається в поточному році без змін. В той же час Василь Іванович звернувся до голів обласних ветеранських організацій з питанням про їх активну участь у об’єктивному розподілі наявних путівок до МРЦ МВС для ветеранів.

image007На семінар-нараді також виступив перший заступник голови Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Карлов П.П., який зосередив увагу присутніх на поліпшенні організаційної роботи згідно статуту ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

 

 

 

image009

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»