Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

17 січня 2018 року відбулася Акція в областях та біля Верховної Ради України щодо вирішення пенсійного питання ветеранів та пенсіонерів згідно діючого законодавства України в якій взяли участь пенсіонери та ветерани Асоціації ветеранів МВС України та представники громадських організацій силових структур.

В ході Акції відбувся «Круглий стіл»: «Про стан виконання законодавства щодо перерахунку та виплати пенсій ветеранам та пенсіонерам силових структур». В роботі круглого столу взяли участь: народні депутати України, представники Асоціації ветеранів МВС України (заступник голови Ради Асоціації Карацюба А.М., голова Хмельницької обласної ветеранської організації Корнацький Д.В., голова Волинської обласної ветеранської організації Шелепін С.В ) та представники від громадських організацій силових структур.

В ході роботи «Круглого столу) виступило 11 народних депутатів різних фракцій, які підтримали ветеранів та пенсіонерів щодо перерахунку пенсій. Від Асоціації ветеранів МВС України виступив голова Хмельницької обласної ветеранської організацій Корнацький В.Д. та деякі інші представники силових структур. Активну участь в підготовці та проведенні «Круглого столу» приймав Представник МВС України Кабанченко Г.В.

image004В своїх виступах Народні депутати запропонували залучити максимальну більшість депутатів Верховної Ради України щодо сумісних дій стосовно вирішення питання перерахунку пенсій ветеранам та пенсіонерам силових структур та прийняття в лютому місяці Постанови Верховної Ради України: «Про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (Проект постанови додається), та не прийняття нового Закону України, який погіршить стан пенсійного забезпечення пенсіонерів та ветеранів силових структур.

З метою прийняття Верховною Радою України вищезазначеної постанови, пропонуємо зустрітися з Народними депутатами, які обрані від областей, ознайомити їх з проектом Постанови Верховної Ради України і просити їх підтримати дану постанову та не прийняття нового Закону України, який погіршить стан пенсійного забезпечення пенсіонерів та ветеранів силових структур.

Про підсумки роботи надати інформацію Президії Асоціації до 30.01.18р.

Президія Ради ГО «Асоціація ветеран6ів МВС України»