Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Інформуємо, що 6 червня 2017 року біля Кабінету Міністрів України відбулася акція ветеранів органів внутрішніх справ та представників ветеранського руху інших силових структур з приводу вимог до Уряду щодо перерахунку пенсій ветеранам та пенсіонерам (міліції). Деякі учасники акції при цьому намагалися здійснити дії провокаційного характеру, які виходять за межі правового поля, але присутні їм це зробити не дозволили.

Президією Асоціації разом з активістами було підготовлено і передано Прем’єр-міністру України вимоги щодо перерахунку пенсій наступного змісту:

Шановний Володимире Борисовичу!

Ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ України вкрай занепокоєні ситуацією, яка виникла в країні внаслідок незабезпечення проведення законного перерахунку наших пенсій, а тому в черговий раз звертаємося до Вас з цим питанням.

Про правові підстави щодо перерахунку раніше призначених пенсій ми неодноразово повідомляли Кабінет Міністрів України, але, на жаль, питання на сьогоднішній день залишається невирішеним. На всі наші звернення ми отримали формальні необґрунтовані відписки.

Ураховуючи вище викладене ВИМАГАЄМО:

1. Терміново вирішити питання щодо негайного перерахунку пенсій пенсіонерам ОВС (міліції) з 01.01.2016 року та розпочати виплату перерахованих пенсій з 01.08.2017 року.

2. Терміново прийняти представників робочої групи по розгляду вищезазначеного питання.

За результатами проведеної акції, з метою напрацювання шляхів вирішення питання щодо проведення перерахунку пенсій ветеранам органів внутрішніх справ відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» від 23.12.2015 року № 900-VIII 7 липня 2017 року о 10.00 год. відбулася зустріч ветеранського активу, керівників Департаментів юридичного забезпечення, персоналу, організації освітньої та наукової діяльності із заступника Міністра внутрішніх справ України Ковальчук Т.І.

На вказаній нараді була висловлена пропозиція щодо можливої поетапної виплати перерахованих сум пенсій за період з 1 січня 2016 року, враховуючи дефіцит Пенсійного фонду та пропозиції від ветеранських організацій з місць та окремих ветеранів.

В цей же день, 7 липня 2017 року о 13.00 год. відбулася зустріч заступника Міністра внутрішніх справ України Ковальчук Т.І., членів Президії Асоціації, активістів, представників Міністерства фінансів, Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду з Першим віце-прем'єр-міністром України Кубівим Степаном Івановичем. В ході зустрічі, обміну думками заступник Міністра внутрішніх справ України Ковальчук Т. І. внесла пропозицію, яка раніше була висловлена, про можливу поетапну виплату перерахованих сум пенсій за період з 1 січня 2016 року. Пропонувались і інші варіанти.

За підсумками наради Кубів С.І. доручив Міністерствам фінансів, соціальної політики, внутрішніх справ, Пенсійному фонду України до 21 липня 2017 року підготувати всі необхідні розрахунки щодо розміру коштів, які необхідні для виплат пенсій ветеранам та пенсіонерам органів внутрішніх справ та подати Уряду відповідні розрахунки.

При отриманні доручення Уряду з вищевикладеного питання інформація буде розміщена на сайті.

Президія Ради Асоціації