Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

15 червня 2017 року відбулося засідання Президії Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України», на якій було розглянуто проведену роботу щодо перерахунку пенсій у зв’язку із введенням нових видів грошового забезпечення для поліцейських, які встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 і заходи щодо подальших дій Асоціації щодо соціального захисту пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.

На засіданні було відмічено про те, що Асоціацією, обласними ветеранськими організаціями проведена значна робота щодо вирішення пенсійного питання ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ, про неї уже неодноразово ішла мова, матеріал розміщувався на сайті Асоціації. Великої вдячності заслуговує робота більшості голів обласних ветеранських організацій, які на протязі квітня-червня місяців поточного року зустрілися з народними депутатами, які обрані від виборців області, а де не було змоги зустрітися, то передали їм листи з проханням підтримати ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ щодо перерахунку пенсій. З боку депутатів наші звернення знайшли свою підтримку.

Питання, які пов’язані з проведенням перерахунку пенсій, Міністерством внутрішніх справ практично виконані.

На сьогодні вирішення пенсійного питання ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ залежить лише від рішення Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.

Президія Ради ГО Асоціація ветеранів МВС України» прийняла рішення:

наполегливо продовжити роботу в правовому полі щодо повного вирішення питання перерахунку пенсій ветеранам та пенсіонерам органів внутрішніх справ використовуючи всі можливості;

в найближчий час вирішити питання щодо проведення зустрічі з керівництвом МВС України в ході якої розглянути злободенні питання соціального захисту пенсіонерів та ветеранів.

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»