Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

За останній час активізувалися різні особи, які хочуть за рахунок наших проблем придбати собі політичний капітал, розраховуючи на майбутні вибори. Ці люди в своєму житті нічого хорошого не зробили і не зроблять для ветеранів і пенсіонерів, вони просто на це нездатні. Вони призивають до всіляких не правових дій, до вступу в різні партії, від імені Асоціації публікують брехливу, інколи брудну інформацію, різні заклики, замість того, щоб зустрітися з ветеранським активом Асоціації, запропонувати якісь конструктивні, ділові пропозиції, якщо вони у них є.

Ви пам’ятаєте, яку ми з вами вели роботу щодо вирівнювання пенсій, усунення податкового навантаження на пенсії, протидіяли передачі закладів охорони здоров’я до складу Міністерства охорони здоров’я в часи Кучми, Ющенка, Януковича і цю роботу ми проводимо і в теперішній час.

17 грудня поточного року ветеранський актив Асоціації зустрічався з Міністром внутрішніх справ. У ході зустрічі розглядалися питання перерахунку пенсій. Міністр з розумінням віднісся до наших проблем. У ході зустрічі були визначені перші конкретні кроки щодо перерахунку пенсій. Ця робота розпочалася і ми будемо робити все можливе, щоб вирішити питання перерахунку пенсій і повернення пільг.

Асоціація ветеранів МВС України незалежна від будь-яких політичних партій і рухів, і ми до них ніколи не мали ніякого діла і не будемо мати, і діємо тільки в правовому полі. Ми беремо активну участь у суспільно-політичному житті держави, постійно співпрацюємо з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, організаціями ветеранів силових структур України, іншими об’єднаннями громадян в інтересах вирішення соціальних питань ветеранів і пенсіонерів, миру і злагоди в суспільстві.

Це для нас головне.

Шановні ветерани і пенсіонери! На різні нісенітниці і призиви «наших горе захисників» не звертайте уваги, вони були і будуть, а наслідки від їх дій, нажаль, іще ніколи не покращували наше життя..

Президія Асоціації