Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Новини

СПІВЧУТТЯ РОДИНІ ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА ДЯЧЕНКА

ШАНОВНІ РІДНІ ТА БЛИЗЬКІ.

ПРЕЗИДІЯ РАДИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ» ВИСЛОВЛЮЄ НАЙЩИРІШІ СЛОВА СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ ТЯЖКОЇ ВТРАТИ, СМЕРТІ НАЙБЛИЖЧОЇ ТА НАЙДОРОЖЧОЇ ДЛЯ ВАС ЛЮДИНИ - ДЯЧЕНКА ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА.

ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ УСЕ ЖИТТЯ ВІДДАВ РОБОТІ В ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНАХ. БАГАТО РОКІВ ПРИСВЯТИВ АКТИВНІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

ВІН БУВ ТАЛАНОВИТИМ КЕРІВНИКОМ, ЛЮДИНОЮ ЩИРОЇ ДУШІ, СЕРДЕЧНОЇ ДОБРОТИ, НАДЗВИЧАЙНОЇ СКРОМНОСТІ, ДОБРОЗИЧЛИВОСТІ, МУДРОСТІ ТА ПРАЦЕЛЮБНОСТІ. ЙОГО ОПТИМІЗМ ДАРУВАВ ОТОЧУЮЧИМ ТЕПЛО І ВІРУ.

ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА Є ПРИКЛАДОМ ДЛЯ НАС ТА НАСТУПНИХ ПОКОЛІНЬ ПРАВООХОРОНЦІВ.

ГЛИБОКО СУМУЄМО ТА ВСІЄЮ ДУШЕЮ ПОДІЛЯЄМО ГІРКОТУ НЕПОПРАВНОЇ ВТРАТИ.

У ЦІ ТЯЖКІ ХВИЛИНИ ЗАЛИШАЄМОСЯ РАЗОМ З ВАМИ.


 

З ПОВАГОЮ,

ПРЕЗИДІЯ РАДИ ГО «АСОЦІАЦЯ ВЕТЕРАНІВ МВС УКРАЇНИ»

09.11.2020 року


 


 


 

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ВЕТЕРАНА

Шановні  ветерани органів внутрішніх справ та ветерани Національної поліції України!

 

Прийміть найщиріші вітання  з Міжнародним Днем людей похилого віку та  Днем ветерана!

Кращі роки свого життя Ви віддали службі в органах внутрішніх справ. Ви завжди чесно й сумлінно виконували службові обов’язки .

Служба в міліції, поліції мала і має досі особливий характер, щоденну підвищену напругу, небезпеку для життя та здоров’я, ряд специфічних властивостей, які повинні гарантуватись та компенсуватись з боку держави.

Тільки за роки незалежності 1160 (135 в АТО) працівника міліції, 45 (5 в АТО) працівників поліції, загинуло при виконанні службових обов’язків, 10235 отримали поранення,  більше    30  тисяч працівників міліції брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС,  при цьому 7 із них отримали звання  Героя України та Радянського Союзу, 3121 працівник міліції  є учасником бойових дій на території інших держав. І сьогодні  ветерани, пенсіонери системи МВС  беруть активну участь в  ООС  та у патріотичному вихованні молоді, передають свій багатий професійний досвід молодим працівникам поліції.

Ви  -  джерелом народної мудрості, Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція являються  взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за своє життя.

У цей святковий день прийміть  глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього.

Впевнений що і в подальшому Ви будете займати активну життєву позицію, робити все можливе, що у Ваших силах, для розбудови і зміцнення нашої держави – України.

               Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

 

 

 

           З повагою,

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»