Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Новини

ДОПОМОГА АДВОКАТІВ У ВИРІШЕННІ ПИТАНЬ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Шановні пенсіонери системи МВС України!

До Президії ГО «Асоціація ветеранів МВС України» надходять чисельні звернення щодо надання юридичної допомоги у вирішенні питання справедливого пенсійного забезпечення, а саме відносно незаконного зменшення відсоткового розміру грошового забезпечення для розрахунку пенсії, обмеження розміру пенсії десятьма прожитковими мінімумами, встановленими для осіб, які втратили працездатність, відмова у видачі нової довідки про розмір грошового забезпечення та відповідно відмова в перерахунку пенсії на підставі такої оновленої довідки, тощо.

У більшості випадків зобов’язати орган Пенсійного фонду перерахувати пенсію можливо, на жаль, виключно у судовому порядку. Для цього, звичайно, необхідно  допомога професійного адвоката, адже отримання бажаного результату залежить, перш за все, від правильного формулювання позовних вимог та відповідних законодавчих підстав.

Для вирішення цих питань пропонуємо звертатися до адвокатів  Адвокатського об’єднання «КРЕДЕНС», які на виключно професійній основі нададуть Вам юридичну допомогу для досягнення позитивного результату.

 (Адвокатського об’єднання «КРЕДЕНС» знаходиться за адресою:        м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, оф. 71, Бізнес-центр «Олімпійський». Контактні телефони: +380 44 300 11 28, +380 97 015 95 85; адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Графік роботи: понеділок  - п'ятниця, 09:00 - 18:00.)

      В усіх регіонах України є і інші адвокатські установи, послугами яких Ви можете користуватися.

         З повагою,

 Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

 

Шановні колеги!

Вітаємо Вас з вісімнадцятою річницею Громадської організації «Асоціація ветеранів Міністерства внутрішніх справ України»!

Вісімнадцять років це - повноліття. За цей час  нам прийшлось зустрітися з неминучими труднощами становлення, в основному організаційного порядку. Але в цілому, при підтримці  керівництва  Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України та їх структурних підрозділів на містах, Асоціація стала одною із найбільш чисельних та структурно організованих громадських організації, самою потужною серед  ветеранських організацій України. 

  Окрім виконання статутних завдань Асоціація не осторонь стояла і стоїть від подій, які відбуваються на сході України. Надавалася і надається матеріальна та моральна підтримки працівникам поліції, військовослужбовцям Національної Гвардії та добровольчим батальйонам. Ми з Вами   пройшли і проходимо випробування короно вірусною інфекцією.

Нам удалось, спільно с іншими ветеранськими організаціями силових структур, Народними депутатами при підтримці керівництва МВС  України, усунути диспропорцію в пенсійному забезпеченні, але до кінця цю проблему ми іще не вирішили, вона потребує подальшої нашої напруженої роботи.

Ветерани Асоціації проводять значну роботу щодо виховання особового складу Національної поліції, передачі їм свого службового досвіду, підняттю іміджу поліції серед громадян України.

   На рахунку Асоціації, ветеранських організації є багато і інших звершень, всі вони завдяки наполегливій, повсякденній роботі ветеранського активу, голів обласних ветеранських організацій. Велика Вам вдячність за Вашу роботу.

Бажаємо Вам, ветеранам та пенсіонерам Асоціації міцного здоров’я, великого людського щастя,  добробуту у сім’ях та благополуччя, а головне – мирного неба над Україною!

  

 З глибокою повагою і найкращими побажаннями

 

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

5 жовтня 2021 року

Шановні ветерани Міністерства внутрішніх справ України!

Прийміть щирі вітання  з Міжнародним Днем людей похилого віку та  Днем ветерана!

Кращі роки свого життя Ви віддали службі в органах внутрішніх справ та Національній поліції.  Ви завжди чесно й сумлінно виконували службові обов’язки .

Чимало випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Ваш подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Служба в міліції, поліції мала і має досі особливий характер, щоденну підвищену напругу, небезпеку для життя та здоров’я, ряд специфічних властивостей, які повинні гарантуватись та компенсуватись з боку держави.

            У цей святковий день прийміть  глибоку вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість, за досвід, який Ви передаєте працівникам Національної поліції,  за важливий внесок у розбудову нашої держави - України.

               Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще майбутнє! Нехай осіння пора, в яку ви увійшли, буде світлою й ласкавою, сповненою душевного тепла, уваги і турботи близьких! Довгих і щасливих вам років життя!

 

           З повагою -

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

Круглий стіл у м. Слов’янську, присвячений питанню пенсійного забезпечення пенсіонерів системи МВС України

10 вересня 2021 року  у місці Слов’янську Донецька обласна ветеранська організація ГО «Асоціація ветеранів МВС України» провела круглий стіл, присвячений проблемам пенсійних виплат пенсіонерам органів внутрішніх справ. Учасники обговорили правові засади та порядок пенсійного забезпечення.

У засіданні круглого столу взяли участь: Начальник Головного управління пенсійного фонду України в Донецькій області - Рад Наталія Сергіївна, Голова Донецького окружного адміністративного суду - Циганенко Андрій Іванович, Т.в.о. голови  Першого апеляційного адміністративного суду – Гайдар Андрій Володимирович, Заступник начальника ГТУЮ з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області - Могильний Юрій Володимирович, помічник начальника Головного управління Національної поліції Донецької області Олег Ягольник. та пенсіонери органів внутрішніх справ.

Відкрив круглий стіл голова Ради Донецької обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» - Рекун Олександр Павлович.

Представники органів державної влади надали ветеранам роз’яснення щодо підстав та порядку перерахунку пенсій, розгляду справ за позовами пенсіонерів у судах та контролю за виконанням судових рішень. Сьогодні на розгляді у судових інстанціях знаходяться 139 позовів.

Ініціативна група на чолі з Олександром Рекуном презентувала розроблені ними пропозиції щодо вирішення ситуації з пенсійним забезпеченням, які спрямовано до Кабінету Міністрів  та Верховної Ради України.

Сьогодні на Донеччині - близько 3000 ветеранів та пенсіонерів МВС, які  активно співпрацюють з поліцейськими, зокрема з питань наставництва, збереженні історії правоохоронної діяльності та відстоюванні прав своїх колег.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРЕЗИДІЯ РАДИ ГО «АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ МВС УКРАЇНИ»