Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Новини

З Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!

Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з нагоди визначних державних свят — Дня Державного Прапора та Дня Незалежності нашої України!

1991 рік став поворотною віхою для нашої держави.  Актом проголошення незалежності, Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. У цей доленосний день втілилася  віковічна мрія багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі.

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор, – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

Проте боротьба за Незалежність України триває. Роки Незалежності стали для всіх нас випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність та патріотизм.. Усе ще палає вогнем війни схід держави. Кращі сини і дочки стали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Ця війна вже забрала життя декількох тисяч громадян України. Вони загинули за те, щоб ми жили в незалежній і вільній країні. Вічна їм пам'ять!

Ми переконані, український народ здолає всі труднощі. Пройде всі випробування і наші спільні зусилля увінчаються успіхом. Мир буде в Україні – бо духом ми єдині!

   Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, щастя, добробуту і благополуччя у сім’ях, а головне – мирного неба над Україною !

  

   З глибокою повагою і найкращими побажаннями,

Президія ГО «Асоціація ветеранів МВС України»пра

ШАНОВНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ТА ПРАЦІВНИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ!

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України» та я особисто щиро та сердечно вітаємо Вас  з професійним святом! 

image003

Національна поліція України проходить шлях свого становлення, який має багато складнощів. Ми розуміємо, наскільки важко досягти відповідності високій планці очікувань людей від поліції, враховуючи всі труднощі, ризики професії, загрози для життя і здоров’я, але з кожним роком,  кожним днем підвищується професіоналізм поліції, якість виконання службових завдань, про що свідчить забезпечення Вами на високому професійному рівні громадського порядку під час виборів Президента України.

Ми не маємо жодного сумніву  в тому, що Ви будете робити все можливе що залежить від Вас для  реалізації державної політики у сфері захисту прав і свобод наших громадян, протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

   Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя,  мирного неба над Україною.

        З глибокою повагою і найкращими побажаннями,

 

Голова Ради Асоціації ветеранів

АНВНІ МВС України

                       В.М.Корнійчук

image001

 

Шановні ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ та Національної поліції України!

Вітаємо Вас з Днем Великої Перемоги!

image001

День Перемоги  асоціюється з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Друга світова війна стала великою трагедією, яку зазнало людство у XX ст. В Україні немає сім'ї, якої не торкнулося б лихо війни. Ми ніколи не забували і не забудемо великий подвиг усіх тих людей, які боролися проти фашизму.

З кожним роком пам’ять про титанічну битву нашого народу стає для нас ще важливішою. Усе менше ветеранів Другої світової війни залишаються з нами і все величнішим постає перед нами їхній подвиг, який
являється невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Ми свято шануємо пам'ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

 Від всієї душі поздоровляємо зі святом Перемоги!

Бажаємо здоров'я та довголіття, доброго настрою та родинного тепла, миру, злагоди, віри, надії та любові, благополуччя та благословення кожній сім'ї, кожному з Вас!

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»


26 КВІТНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ 33-Х РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

33 роки відділяє нас від того дня, який приніс Українському народові тяжке випробування.

Чорнобиль показав, що і «мирний атом» такий же небезпечний, як сама ядерна зброя.

Чорнобильська катастрофа змінила життя мільйонів українців. Обжитих домівок позбулися понад 150 тисяч мешканців Прип’яті та Чорнобиля, районних центрів та сіл 30-ти кілометрової зони. Радіонуклідами було забруднено  2300 населених  пунктів, на території яких проживало близько двох з половиною мільйонів чоловік. Важко збагнути, але в десятикілометрову зону, напевно, вже ніколи не повернуться люди! Медицина і статистика не можуть встановити точної кількості жертв, але прямі й опосередковані людські втрати, кількість тих, хто помер чи став інвалідом, вимірюється сотнями тисяч.

В боротьбу з атомною трагедією з перших хвилин вступили сотні тисяч людей, - правоохоронці, військові, цивільні.

Передусім, герої-пожежні зупинили поширення катастрофи, не допустили її переростання у винищувальний смерч для України та країн Європи.

Низький їм уклін за це !

Ліквідатори аварії добре розуміли, що йшли у самий центр смертельної радіації. І діяли у тій незвичній обстановці за велінням совісті, власним сумлінням та почуттям обов’язку.

Подвиг наших ліквідаторів достойно відмічений. Троє пожежних удостоєні звання Героя Радянського Союзу, чотири - звання Героя України (посмертно), 750 працівників відмічені державними нагородами.

У непростих умовах чорнобильської зони продовжують і зараз нести службу наші працівники.

Дорогі друзі, колеги!

Час плине, але подвиг наших працівників у ліквідації техногенної аварії буде жити у віках.

На території Міністерства внутрішніх справ України відбувся мітинг-реквієм біля Меморіалу на честь працівників та ветеранів органів внутрішніх справ, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, за участю керівництва МВС та Національної поліції, , членів правління ГО «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС», та членів Президії ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

1E4A3466

1E4A3478

1E4A3516

Ветерани Київської області в селі Хотянівка біля Храму святого Миколая богоугодника на честь героїв Чорнобиля та Меморіалу ліквідаторам провели мітинг-реквієм, вшанували пам'ять загиблих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. В заході взяли участь керівництво ГУНП в Київської області та Голова Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Корнійчук В.М.

58721784 797676273936008 2470784029851385856 n

58377752 425786927981224 3938925459328204800 n

58378713 2222737221301465 6747466352992190464 n

58577589 2315884528699375 7234293920966901760 n

Звернення колегії Міністерства внутрішніх справ України до працівників та ветеранів – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

         Після аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, яка сталася           26 квітня 1986 року, десятки тисяч наших співвітчизників, серед яких були правоохоронці та фахівці інших професій, ризикуючи собою, вступили у двобій із загрозою смертоносного опромінення.

       Усі ми чітко усвідомлюємо, що безпрецедентна за масштабами і наслідками техногенна катастрофа, яка сталася 33 роки тому, стала національною трагедією для народу України, прирекла на страждання мільйони людей, породила тривогу за майбутнє наших дітей, змінила середовище їх проживання і навіть психологію.

       Колегія МВС України, звертаючись до вас, шановні ліквідатори, висловлює вам щиру вдячність за героїзм і самовідданість. Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і ніколи не забудемо про самопожертву героїв-ліквідаторів, які ціною власного життя та здоров’я, без вагань та роздумів, усвідомлюючи всю складність ситуації, вийшли назустріч смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей.

         Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, терпіння, щастя, великої удачі та щирої поваги, нехай у ваших домівках завжди панують мир та злагода.

       Хай ніколи не повторяться ті жахливі події, а пам’ять про них навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

Колегія МВС України

26.04.2019

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»