Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Новини

Круглий стіл у м. Слов’янську, присвячений питанню пенсійного забезпечення пенсіонерів системи МВС України

10 вересня 2021 року  у місці Слов’янську Донецька обласна ветеранська організація ГО «Асоціація ветеранів МВС України» провела круглий стіл, присвячений проблемам пенсійних виплат пенсіонерам органів внутрішніх справ. Учасники обговорили правові засади та порядок пенсійного забезпечення.

У засіданні круглого столу взяли участь: Начальник Головного управління пенсійного фонду України в Донецькій області - Рад Наталія Сергіївна, Голова Донецького окружного адміністративного суду - Циганенко Андрій Іванович, Т.в.о. голови  Першого апеляційного адміністративного суду – Гайдар Андрій Володимирович, Заступник начальника ГТУЮ з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області - Могильний Юрій Володимирович, помічник начальника Головного управління Національної поліції Донецької області Олег Ягольник. та пенсіонери органів внутрішніх справ.

Відкрив круглий стіл голова Ради Донецької обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» - Рекун Олександр Павлович.

Представники органів державної влади надали ветеранам роз’яснення щодо підстав та порядку перерахунку пенсій, розгляду справ за позовами пенсіонерів у судах та контролю за виконанням судових рішень. Сьогодні на розгляді у судових інстанціях знаходяться 139 позовів.

Ініціативна група на чолі з Олександром Рекуном презентувала розроблені ними пропозиції щодо вирішення ситуації з пенсійним забезпеченням, які спрямовано до Кабінету Міністрів  та Верховної Ради України.

Сьогодні на Донеччині - близько 3000 ветеранів та пенсіонерів МВС, які  активно співпрацюють з поліцейськими, зокрема з питань наставництва, збереженні історії правоохоронної діяльності та відстоюванні прав своїх колег.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРЕЗИДІЯ РАДИ ГО «АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ МВС УКРАЇНИ»

Національна академія внутрішніх справ: Людина-легенда

На шляху до 100-річного ювілею в Національна академія внутрішніх справ було започатковано традицію оформляти стенди про ветеранів, які особистою працею зробили вагомий внесок у розвиток закладу вищої освіти й виховання майбутніх правоохоронців. Такі стенди згруповано за назвою «Легенди КВШ-УАВС-НАВСУ-КНУВС-НАВС».    


Анатолій Васильович був людиною талановитою, особистістю яскравою і неординарною. Після звільнення в запас зі Збройних сил закінчив Київський медичний університет і за державним розподілом працював лікарем-педіатром на острові Сахаліні.

З 1971 року опікувався розвитком медицини й органами соціального забезпечення в м. Києві. З 1978 року розпочав службу в органах внутрішніх справ й обіймав посаду заступника начальника медичного управління МВС України.

Коли сталася аварія на Чорнобильській АЕС, він як начальник медичної служби оперативної групи МВС понад місяць організовував лікувально-профілактичні, санітарно-гігієнічні заходи та психологічну підтримку для ліквідаторів. Отримана радіоактивна доза підірвала його здоров’я, однак бажання служити переважало.

Упродовж двох десятиліть (1989–2009) Анатолій Васильович працював у Національній академії внутрішніх справ на посаді доцента кафедри судової медицини. Мав високий авторитет серед колег, курсантів і студентів.

Випускники згадують лекції та семінари доктора А. В. Гудзенка, цінуючи його життєву позицію і дотепний гумор, а колеги розповідають про нього як чуйну, порядну людину, яка завжди приходила на допомогу. З дружиною Ольгою Сергіївною він створив чудову сім’ю, вони разом прожили 60 років. Їхні доньки Оксана і Наталя стали кандидатами медичних наук, онук також став знаною людиною в суспільстві.

Пам’ять про видатну людину Анатолія Васильовича Гудзенка завжди жива в наших серцях.

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

 

З Днем Національної поліції України!

 

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

         Національна поліція України  поступово перетворюється на якісний сервісний орган Європейського  типу, створюється  сучасна професійна структура, фахівці якої володіють найновішими методами роботи та служать усьому українському народові, захищають суспільство та людей від будь-яких незаконних посягань, борються із злочинністю за допомогою найсучасніших методів та механізмів.

Лише завдяки Вашій повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до служби, Вашим сміливим вчинкам поступово  зростає авторитет Національної поліції.

Президія Громадської організації «Асоціація ветеранів Міністерства внутрішніх справ України»  висловлює Вам вдячність за тісну співпрацю з нами, за уважне ставлення до ветеранів та пенсіонерів, за ту допомогу яку ви надаєте, особливо в умовах  гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Ми твердо впевнені, що наші взаємовідносини матимуть подальший розвиток в інтересах успішного виконання оперативно-службово-бойових завдань, підняттю іміджу Національної поліції України та вирішення соціальних питань ветеранів і пенсіонерів.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі  витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті..

Від щирого серця зичу всім Вам родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя, а також нових звершень у нелегкій але такій потрібній людям службі

З Днем Національної поліції України!

         Голова Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

В.М.Корнійчук

2 липня 2021 року

 

 

 

ПІДСУМКИ ЗУСТРІЧІ ВЕТЕРАНІВ 03.06.2021

Шановні  колеги!

3 червня  2021 року в Центрі культури та мистецтв  МВС України відбулася зустріч  ветеранів МВС та ЗСУ Київського гарнізону та декількох представників Вінницької, Чернігівської областей, всього понад 100 осіб.

  В зустрічі взяли участь: заступник начальник Департаменту персоналу, начальник Управління координації соціальних та пенсійних виплат МВС України Андрійчук Т.М.,  члени  Президії Ради  ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Карлов П.П., Карацюба А.М., Дорошенко В.М. та голова ветеранської організації Центрального апарату МВС України Красюк І.П.

  Тетяна Миколаївна відповіла на  запитання присутніх щодо механізму надання довідок для перерахунку пенсій. В вчасності вона повідомила, що за виданими довідками пенсія не  буде перерахована тому що нема постанови Кабінету Міністрів з цього питання. На лист Міністра внутрішніх справ України Арсена Аракова, щодо прийняття постанови  про перерахунок пенсії, Кабмін надіслав 4 проекти законів щодо вирішення  пенсійного питання, які 4 червня поточного року  будуть розглянуті на нараді в МВС і прийняте рішення щодо підтримки одного із варіантів цих проектів, про що МВС повідомить листом Кабмін.

Присутніми також було поставлено питання щодо удосконалення роботи пенсійних секторів при ГНУП областей, які надають довідки.

Присутні в залі запропонували і проголосували про необхідність проведення акції біля Кабміну , 9 червня 2021 року (об 11-й годині) з вимогами прийняття постанови про перерахунок пенсій та недопущення скасування пільг для ветеранів.

 

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України».