Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Привітання з Днем Національної поліції України!

Шановні колеги!

Громадська організація «Асоціація ветеранів МВС України» та я особисто щиро та сердечно вітаємо Вас з 5-ю річницею з дня створення Національної поліції України!

Великої поваги заслуговують ті плідні зусилля, яких Ви докладаєте у справу виконання відповідальних завдань, визначених Законом України:ю «Про Національну поліцію»

Ми пишаємося тим, що Ви є одним з безперечних гарантів спокою та безпеки нашого народу, завдяки Вашим зусиллям наша держава не перебуває в хаосі безчинств і зневаги до основоположних прав і свободи людини.

Почуття глибокого задоволення викликає Ваше уважне ставлення до ветеранів органів внутрішніх справ, взаєморозуміння і підтримка, що стали невід’ємними складовими нашої співпраці, особливо ми вдячні Вам за турботу про наших ветеранів та пенсіонерів в умовах поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

.Ми твердо впевнені, що Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання Ваших подальших професійних успіхів!

В цей святковий день, щиро бажаю Вам успіхів та плідної праці на благо народу України.

Голова Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

В.М.Корнійчук

3 липня 2020 року