Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 256-11-06 

Таблиці прирівнювання посад працівників міліції до посад Національної поліції

Завантажити архів

Привітання з Днем Національної поліції України!

Шановні колеги!

Громадська організація «Асоціація ветеранів МВС України» та я особисто щиро та сердечно вітаємо Вас з 5-ю річницею з дня створення Національної поліції України!

Великої поваги заслуговують ті плідні зусилля, яких Ви докладаєте у справу виконання відповідальних завдань, визначених Законом України:ю «Про Національну поліцію»

Ми пишаємося тим, що Ви є одним з безперечних гарантів спокою та безпеки нашого народу, завдяки Вашим зусиллям наша держава не перебуває в хаосі безчинств і зневаги до основоположних прав і свободи людини.

Почуття глибокого задоволення викликає Ваше уважне ставлення до ветеранів органів внутрішніх справ, взаєморозуміння і підтримка, що стали невід’ємними складовими нашої співпраці, особливо ми вдячні Вам за турботу про наших ветеранів та пенсіонерів в умовах поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

.Ми твердо впевнені, що Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання Ваших подальших професійних успіхів!

В цей святковий день, щиро бажаю Вам успіхів та плідної праці на благо народу України.

Голова Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

В.М.Корнійчук

3 липня 2020 року

Вітаємо з Днем Великої Перемоги!

Шановні ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ України!

Вітаємо Вас з Днем Великої Перемоги!

Цей день найбільш значимий і хвилюючий для всіх людей. Це свято ми відзначаємо як данину пам'яті і поваги всім героям, які подарували нам мирне небо над головою.

З кожним роком пам’ять про титанічну битву нашого народу стає для нас ще важливішою. Усе менше ветеранів Другої світової війни залишаються з нами і все величнішим постає перед нами їхній подвиг, який являється невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Бажаємо Вам, Вашим рідним міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя!

Президія Асоціації ветеранів МВС України

Вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Шановні ветерани та пенсіонери ОВС України!

Прийміть щирі і сердечні вітання від Президії Ради Асоціації ветеранів МВС України та мене особисто з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, любові рідних та близьких, добробуту, сімейного тепла і злагоди в оселі, успішного втілення всіх мрій та сподівань, нових звершень і досягнень.

Бажаємо, щоб Новий рік увійшов у Ваш дім з достатком, миром і стабільністю.

Голова Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

В.Корнійчук

Міністр внутрішніх справ України вітає ветеранські організації системи МВС

Детальніше...